BU WEB SİTEDEN BİLGİ KULLANIMI

BU WEB SİTEDEN BİLGİ KULLANIMI

Bu web sitesi ile aksine tam bir yazılı sözleşme imzalamadıkça, ziyaretçiler, görüntüleyenler, aboneler, üyeler, bağlı şirketler veya müşteriler bu bilgileri ticari veya kamusal bir ortamda kullanma hakkına sahip değillerdir; Yayın yapma, kopyalama, kaydetme, basma, satma veya bu web sitesinin içeriğinin herhangi bir bölümünü yayınlama hakları yoktur. Bu web sitesinin içeriğini inceleyerek, bu görüntüleme koşulunu kabul etmiş oluyorsunuz ve yetkisiz kullanımların yasalara aykırı olduğunu ve sivil veya cezai yaptırımlara maruz kalabileceğini kabul etmiş oluyorsunuz. Yine, Ziyaretçinin, veritabanlarını, görünmeyen sayfaları, bağlantılı sayfaları, altta yatan kodu veya sitenin içerebileceği diğer fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle, herhangi bir nedenle, herhangi bir nedenle, içeriği veya bölümlerini kullanması için hiçbir hakkı yoktur. Hiçbir şey değil. Ziyaretçi, bu hükümin ihlal edilmesi nedeniyle masraflara ve fiili zararlara ek olarak tasfiye edilen zararları 100.000 ABD Doları tutarında kabul eder. Ziyaretçi, bu hükmün kabul edilmesinin bir görüşme şartı olduğunu ve bu görüntülemenin kabulü teşkil ettiğini anladığını garanti eder.

SİTE’NİN MÜLKİYETİ VEYA BU WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİ KULLANMA, SATIN ALMA, YAYINLAMA HAKKI

Web sitesi ve içeriğinin web sitesi tarafından lisanslandığı veya sahibi olduğu. Web sitesinde yer alan materyallerin tescilli ve telif hakkı sahibi olduğu kabul edilmelidir. Ziyaretçilerin site içeriğinde olursa olsun herhangi bir hakkı yoktur. Web sitesi içeriğinin herhangi bir nedenle kullanımı, web sitesinin açık sözleşmesi veya izni olmadan yapılmadıkça yasalara aykırıdır.

SİTEYE HİPERLİN KONUMUNU, CO MARKETLEME, “ÇERÇEVE” VE REFERANSLANDIRMA SİTESİNİN YASAKLANMASI

Web sitesi tarafından açıkça izin verilmedikçe, kimsenin bu siteyi veya bölümlerini (logolar, markalar, markalar veya telif hakları içeren materyal de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir sebeple köprü kuramaz. Ayrıca, bu web sitesinin url’sine (web sitesi adresi) herhangi bir ticari veya ticari olmayan medyada açık izniniz olmaksızın başvurma izniniz yok, siteyi “çerçeve” oluşturmanıza izin verilmiyor. Bu tür faaliyetleri kaldırmak veya devre dışı bırakmak için Web Sitesiyle işbirliği yapmayı ve tüm zararlardan sorumlu olmasını özellikle kabul ediyorsun. Bu şartı ihlal ettiğiniz için tasfiye edilen 100.000 ABD $ tutarındaki zararı ve bunun yanı sıra fiili zararları ve masrafları kabul edersiniz.

SİTE İÇERİĞİ İÇİN YASAL UYARI

Web sitesi, bu web sitesinin içeriğinin doğruluğundan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ziyaretçiler, bu bilgileri inceleme, okuma, kullanma veya güvenme riskini üstlenirler. Aksi takdirde web sitesine aykırı bir açık sözleşme oluşturmadığınız sürece, burada bulunan herhangi bir bilgiye güvenmek hakkınız yoktur. Web sitesi böyle bir garanti vermemektedir.

HARİTADA BİLGİSAYARIN VEYA YAZILIMIN BU WEB SİTESİNİ VEYA İÇERİĞİ İLE İLİŞKİLİ TARAFINDAN İLE İLİŞKİSİ İÇİN NEDEN OLUNUR. ZİYARETÇİ RİSKİ VİRÜS, İŞÇİ YA DA DİĞER BÜYÜKLEME FAKTÖRLERİ İSTEMİYOR.

Web sitesi, bilgisayarın veya ziyaretçinin yazılımının veya ziyaretçinin sonradan iletişim kurduğu herhangi bir kişinin yanlışlıkla ziyaretçinin bilgisayarına iletilen kodu veya veriyi bozmasını önleme sorumluluğunu üstlenmez. Yine, ziyaretçi bu siteyle görüşür ve etkileşime girer, ya da afiş, pop-up ya da reklamlar onun sorumluluğu altındadır.

İNDİRİLEBİLEN ZARAR İÇİN YASAL UYARI

Ziyaretçi, bu sitenin sorumluluğunu yüklemektedir. Web sitesi, virüsleri ve solucanları da içeren ama bunlarla sınırlı olmayan bilgisayar kodlarının bozulmasının ücretsiz olduğunu garanti etmez.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Bannerlar, reklamlar veya pop-up’lar, indirmeler ve web sitesinin yasal olarak incelenmesine izin vermek için bir koşul olarak bu siteyi herhangi bir şekilde görüntüleyerek, bunlarla herhangi bir şekilde etkileşim kurarak, Ziyaretçi sonsuza dek herhangi bir sitenin zarar görme iddialarına sonsuza kadar feragat eder. Ve kişisel veya iş dünyasında fiziksel veya duygusal, öngörülebilir veya önceden öngörülemeyen olursa olsun, ne kadar acımasız veya kapsamlı olursa olsun, herhangi bir olası zarara neden olan herhangi bir nedensel faktöre dayalı tüm açıklamalar.

TAZMİNAT

Ziyaretçi, web sitesinin ödemesi gereken hasara neden olması halinde, İzleyici’nin bir inceleme şartı olarak Web Sitesi’ni herkes için tazminat ödemeyeceğini kabul eder.

SUNUŞLAR

Ziyaretçi, ziyaretçinin Web Sitesi ile olan herhangi bir iletişiminin bir gönderme sayıldığını inceleme koşulu olarak kabul eder. Tüm gönderimler, içerikleri, içerdiği grafikler veya sunumun herhangi bir içeriği Web Sitesinin münhasır malı olur ve daha fazla izin alınmaksızın ticari kullanım için herhangi bir ek dikkate alınmaksızın kullanılabilir. Ziyaretçi, bu bilgileri yalnızca Web Sitesine uymayı kabul eder ve bu Web sitesine, Web Sitesinin uygun göründüğü şekilde herhangi bir biçimde kullanılmasına izin vermek ister. “Gönderimler” de Gizlilik Politikası’nın bir hükmüdür.

DİKKAT

Herhangi bir nedenle herhangi bir ek bildirimde bulunulmaması, Ziyaretçinin ve Ziyaretçi’nin, bildirim hakkının, web sitesini görüntüleme veya etkileşim izni için bir koşul olarak feragat edildiğini anlamış olduğunu açıkça garanti eder.

ANLAŞMAZLIKLAR

Web Sitesinin, bu web sitesini görüntüleme, kullanma veya bu web sitesi ile etkileşim kurmasını gerektirdiği düşüncenin bir parçası olarak, Ziyaretçi, herhangi bir talep, uyuşmazlık veya tartışmaya (sözleşme, haksız fiil veya başka şekilde) ait olmayan herhangi bir tazminat (“TALEBİ”) için bağlayıcı hakemlik yapmayı kabul eder. Talep ürünleri, mahremiyet konuları ve kullanım şartları da dahil olmak üzere bu ürünle ilgili olarak veya bu satın alımla ilişkili olarak ortaya çıkmayacaktır.
Hiçbir durumda görüntüleyen, ziyaretçi, üye, abone veya müşterinin mahkemeye gitme veya jüri üzerinde yargılanma hakkı yoktur. İzleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşterinin, kurallara uygun olduğu durumlar dışında mahkeme öncesi keşif yapma hakkı yoktur; Tahkime bağlı herhangi bir iddiayla ilgili herhangi bir hak talep sınıfının temsilcisi veya üyesi olarak katılma hakkınız olmayacaktır; Hakemin kararı nihai ve sınırlı temyiz hakları ile bağlayıcı olacaktır.

Hakim olan taraf, avukatlık ücretleri, tahsilat ücretleri, soruşturma ücretleri, seyahat masrafları da dahil olmak üzere anlaşmazlık tahkimiyle ilgili tüm masraflar için diğer tarafça karşılanacaktır.

YARGI VE YER

Bu satın alımla ilgili herhangi bir husus tahkim öncesi veya tahkim sonrasında bir mahkemeye getirilirse, İzleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri, iletişim bilgilerinde beyan edilen eyalet ve şehir olmak için tek ve uygun yargılama yetkisini kabul eder. Aksine burada belirtilmedikçe web sahibinin. Davanın bir federal mahkemede olması halinde, uygun mahkeme, Satıcının adresine en yakın federal mahkeme olacaktır.

UYGULANABİLİR YASA

Görüntüleyici, ziyaretçi, üye, abone veya müşteri, uygulanacak yürürlükteki yasanın her durumda Satıcı Devletinin kanunlarına tabi olduğunu kabul eder.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hakkımızda

ARABAÇEKİCİ.COM Yol Yardımı Ulaşılabilir Kılmak İçin Kurulmuş Bir Girişimdir. Devamı..

Destek

7/24 Yol Yardım Telefonu Yolda Kalmayın 0532 320 05 00 ..

Site Kullanımı İncele

★★★★★★★

Call Now Button